Καλώς ήλθατε στο Ιστολόγιο του mesologgi-sport

Ακαδημία Ολυμπιακού Αγρινίου [Παιδ.]-Μεσολόγγι 2008 [Γυν.]-1-1

Φιλικό αγώνα με την παιδική ομάδα της Ακαδημίας Ολυμπιακού Αγρινίου έδωσε την περασμένη Τρίτη στις Αθλητικές εγκαταστάσεις ΄΄Ζαχαράκης΄΄στο Δοκίμι η γυναικεία ομάδα του Μεσολόγγι 2008....
Το α’ ημίχρονο ήταν αμφίρροπο με τις αντίπαλες  ομάδες να παρουσιάζονται σχεδόν ισοδύναμες στον αγωνιστικό χώρο και να δημιουργούνται ευκαιρίες εκατέρωθεν.
Στην επανάληψη το Μεσολόγγι 2008 που αγωνίστηκε με πολλές απουσίες, κυριάρχησε και δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες για να σκοράρει..
Τα δύο γκόλ του αγώνα....
Στο 8΄η ομάδα του Δημ. Παναγιώτου  προηγήθηκε με αυτογκόλ της Γρομητσάρη που στην προσπάθεια της να διώξει άνοιξε το σκόρ 1-0.
Στο 48΄με ωραία ενέργεια και σούτ της 13χρονης Β. Γιαννακά το Μεσολόγγι 2008 ισοφάρισε σε 1-1.

Τον αγώνα διεύθυνε ο Καραβασιλης με βοηθούς τους Κακατσίδη και την Κοτρώτσου...

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008...Παναγιωτοπούλου Α.Μ [55΄Νταβαντζή],Γρομητσάρη [46΄Μόκκα Μ.],Πούλιου Μ.,Πούλιου Ρ.,Πούλιου Δεσπ.,Γατσουλια Σ.,Παπαδημητρίου Φ.[46΄Λίπο Σαβ.],Παπαδημητρίου Κ.[46΄Βατσικα],Φουντούλη Μαρ.[46Άυγέρη Κ.],Μαρκουτσά Δ.,Γιαννακά Β.